KONUM:Gaziemir/İzmir

Proje  yılı: Temmuz 2016

Kategori:Konut

Yapılan işler: İç dekorasyon,mantolama,cephe tasarımı,tüm tesisat işleri

Bu projemizde kullanıcı isteği doğrultusunda en ince detaya kadar vintage tarzda çalıştık. Mutfak bölümünde beyaz ahşap dolaplar tercih ettik. Su yeşili ve pembe aksesuarlar vintage modasının vazgeçilmezleri olduğundan bu renkleri serpiştirmeyi ihmal etmedik. Pencere kenarına su yeşili özel tasarım bir etajer yerleştirdik. Hemen karşısında ise bir yemek masası ve üzerinde üç adet sarkıt avize bulunuyor. Salon bölümünde ise mutfakla uyumlu mobilyalar tercih edilerek iki adet berjer ve bir adet üçlü koltuk yerleştirilmiştir.

Çocuk odaları ise yine vintage tarzda beyaz mobilyalarla dekore edilmiştir.Pembe renkli duvar kağıtları ile mekana canlılık kazandırılmıştır. Islak hacimlere geldiğmizde ise; misafir banyosu ve ana banyo olarak iki adettir.Misafir banyosunda mavi renkte karo simanlar kullanılmıştır. İki adet yarı gömme çanak lavabo koyulmuştur.Ana banyoda ise biraz daha gösterişli parçalar kullanılmıştır. Tüm bataryalar bronz-altın  karışımı renginde  tercih edilmiştir. Yerde karo halı düşünülmüştür. Etrafı ise mermer görünümlü koyu kahverengi renkte  seramikle tamamlanmıştır. Diğer banyo gibi iki adet yarı gömme çanak lavabo tercih edilmiştir.

Ve konutun gözdesi şömine odasına geldiğimizde ise ; bu mekan yemek bölümü ve şömine karşısı oturma bölümü olarak ikiye ayrılmaktadır.Mekan ortadan geçen bir kirişle ayrışmaktadır.Yemek masasının karşı duvarına  eifel kulesi şeklinde şaraplık tasarlanmıştır.Yemek masası ve konsolda beyaz renk hakimdir. Şöminemiz traverten taşından yapılmıştır. Şömine üzerine iki adet şamdan ve ayna koyularak dekorasyon tamamlanmıştır.

Ebeveyn yatak odasında ise beyaz ve kahverengi tonlar hakimdir.Gösterişli  vintage yatak odası takımının arka fonuna yine bu tarzda bir duvar kağıdı döşenmiştir.Tavan dört köşesinden yükseltilerek odaya derinlik kazandırılmıştır.Ayrıca bu oda için özel olarak bir gömme kitaplık tasarlanmıştır.Ve tabiki vintage modanın vazgeçilmezi  josephine bu güzel odada baş köşeyi kapmış.Josephinin hemen bitiminde bir kapı açılıyor.Bu mekanda giyinme odasına geçiş sağlıyor.Giyinme odasında açık gardrop sistemi çalışılmıştır. Ve tabiki makyaj masası da unutulmamıştır.

Evin girişine geldiğimizde ise  merdiven altı değerlendirilerek ayakkabılık olarak tasarlanmıştır.Karşısına ise verev gelen bir portmanto yeri ayrılmıştır. Merdivenimiz ahşap kaplamadır. Merdiven çıkışı boyunca duvarlar alçı ile  süslenmiştir. Ayrıca bu merdiven çıkış hattında aydınlatma apliklerle sağlanıyor.

Konutumuzun dış cephe tasarımı da iç mekanı yansıtmaktadır.Öncelikle mantolama yapılarak ısı yalıtımı yapılmıştır.Pencerelerde fransız balkon tercih edilmiştir.Bütün camlar çıtalıdır.Ayrıca gri ve beyaz renkler kullanırak cepheye asil bir görünüm kazandırılmıştır.

Online Pharmacy, pills Alli order online,Free shipping, generic cialis super active buy, Discount 10%